Kredens Smaku

Kinder Box & Teen Box

Pakiety Kinder Box oraz Teen Box, to propozycje zawierające połączenie ulubionych dziecięcych smaków zestawionych w odpowiednio zbilansowanych i różnorodnych posiłkach.

Pakiet Kinder Box to zestaw dedykowany małym smakoszom do 9 roku życia. Zadbaliśmy o to, aby dostosować kaloryczność oraz poziom makroskładników do wymagających potrzeb małego organizmu. Pakiet obejmuje zestaw  4 posiłków o łącznej kaloryczności 1200 kcal. W każdym pakiecie znajduje się śniadanie, na które serwujemy ulubione dziecięce pozycje m.in. placuszki czy gofry; School-box, czyli urozmaicone, pełnowartościowe II śniadanie do szkoły; obiad składający się z zupy i II dania oraz kolacja. Pełna gama produktów m.in. warzyw i owoców pomoże wprowadzić najmłodsze dzieci w różnorodny i kolorowy świat zdrowego odżywiania.

Pakiet Teen Box jest zestawem dedykowanym młodzieży powyżej 9 roku życia. Z racji na rosnące w raz z wiekiem wymagania młodego organizmu pakiet ten cechuje się wyższą kalorycznością względem pakietu Kinder Box. Obejmuje 4 posiłki: śniadanie; II śniadanie w formie rozbudowanego School-box; obiad oraz kolację, o całkowitej kaloryczności 1700 kcal. Młodzież wieku szkolnego potrzebuje większej ilość kalorii w swojej diecie m.in. z powodu zwiększonej ilości nauki oraz większej aktywności ruchowej w stosunku do młodszych dzieci. Zapewnienie odpowiedniej diety jest niezbędne do prawidłowej pracy mózgu, procesu nauki i koncentracji, co jest niezwykle ważne w wieku szkolnym.

Z myślą o zapewnieniu pełnej gamy różnorodnych produktów i smaków dzieciom, minimalna ilość możliwych do  zamówienia dni w obydwu wariantach to 5. Aby pozostawić Państwu czas do wspólnego przyrządzania posiłków wraz z dziećmi pakiety Kinder oraz Teen Box dostępne są od poniedziałku do piątku bez weekendów.

Pakiety Kinder Box i Teen Box dostępne są w dwóch wariantach:

4 posiłki: (I śniadanie, II śniadanie School-box, Obiad, Kolacja)

3 posiłki: (I śniadanie, Obiad, Kolacja)

Nasze pakiety to zestawy dostosowane do odmiennych potrzeb energetycznych młodszych oraz starszych dzieci. Pracując nad unikalnymi zestawami dań, braliśmy pod uwagę upodobania smakowe dzieci oraz surowe wymagania rodziców odnośnie składu posiłków pod względem żywieniowym. Catering dla najmłodszych to doskonała okazja do wdrążenia zdrowych nawyków tj.: spożywanie posiłków o regularnych porach, spożywanie warzyw i owoców, dbanie o urozmaicenie posiłków.

RODZAJ 5 dni 1 dzień
Pakiet Kinder Box
(5 dni)
195 zł 39 zł
Pakiet Teen Box
(5 dni) 
230  zł 46 zł

3 posiłki: I śniadanie, obiad, kolacja.

RODZAJ 5 dni 1 dzień
Pakiet Kinder Box
(5 dni)
235 zł 47 zł
Pakiet Teen Box
(5 dni)
290 zł 58 zł

4 posiłki: I śniadanie, II śniadanie School-box, obiad, kolacja.

Pakiety dostępne od poniedziałku do piątku

Uwaga – dieta dostępna tylko w 5 dniowym pakiecie.

zamów

WYBRANĄ DIETĘ
I PRZEKONAJ SIĘ, ŻE JESTEŚMY DLA CIEBIE!

NASZE DIETY