Kredens Smaku

Season Clean

dieta dostępna od maja do października

Dieta „Season Clean” to 6-dniowy cykl diety oczyszczającej oparty na sezonowych owocach i warzywach. 4 posiłki o łącznej kaloryczności 800 kcal stanowią całodzienny pakiet oczyszczający.

Nasza nowa formuła oparta jest na sezonowych warzywach i owocach, ponieważ w okresie zbioru i pełnej dojrzałości mają one najlepsze walory smakowe, a także najwięcej witamin i innych związków prozdrowotnych. Ponadto najczęściej sezon na dane produkty trwa krótko, dlatego też chcemy wykorzystać je w pełni i zaoferować Państwu to co najlepsze.

Dieta „Season Clean” będzie dostępna cyklicznie, raz w miesiącu, rozpoczynając się pierwszym poniedziałkiem każdego, nowego miesiąca. Z racji bardzo niskiej kaloryczności diety, która oscyluje w granicy 800 kcal cykl będzie trwał jedynie 6 dni. Dieta jest dodatkowo pozbawiona innych ważnych składników odżywczych takich jak białko zwierzęce czy tłuszcze, co na dłuższą metę nie jest korzystne dla organizmu. Dieta ma za zadanie pomóc oczyścić się z toksyn i różnego rodzaju złogów, co możemy osiągnąć już w kilka dni jej stosowania.

Dieta kierowana jest dla osób, które odczuwają chroniczne zmęczenie, czują się „pełni/ ociężali”, mają problemy z koncentracją, snem, doskwierają im często bóle głowy. Dietę polecamy także osobom o nieregularnym trybie życia, których dieta obfituje w produkty wysokoprzetworzone, kawę, herbatę, alkohol słodycze, napoje gazowe, a także duże ilości mięsa, a małe ilości błonnika pokarmowego. Wszystkie te czynniki przyczyniają się do zakwaszenia organizmu, zalegania mas kałowych w jelitach, złogów i toksyn. Dieta obfitująca w owoce i warzywa przy jednoczesnym braku innych składników pokarmowych dzięki zawartości błonnika pokarmowego, antyoksydantów, witamin, minerałów i innych składników bioaktywnych pomaga przywrócić równowagę kwasowo-zasadową, pozbyć się toksyn, poprawia perystaltykę jelit, zmniejsza ilość nagromadzonej wody/ opuchnięć.

Poważnymi przeciwwskazaniami do rozpoczęcia diety są schorzenia do których zaliczymy:

• niedoczynność nadnerczy oraz niewydolność nadnerczy

• cukrzyca typu 1

• dializa nerek

• krańcowa marskość wątroby

• choroby nowotworowe

• ostra porfiria

• okres ciąży i karmienia piersią

• stany po przeszczepach


 

dieta Season Clean 481 zł *

* Cena za pakiet 6-dniowy.


 

zamów

WYBRANĄ DIETĘ
I PRZEKONAJ SIĘ, ŻE JESTEŚMY DLA CIEBIE!

NASZE DIETY