Kredens Smaku

Dieta Wege & Fish

Proponowana przez nas dieta wegetariańska Wege & Fish eliminuje z codziennego jadłospisu mięsa czerwone, drób oraz ich przetwory. Złożona z pięciu posiłków całkowicie opartych o ryby i produkty roślinne, dostarczy Twojemu organizmowi wszystkich potrzebnych witamin, składników odżywczych i mineralnych.

Dieta ze zwiększona ilością ryb, także tłustych tj: łosoś, makrela, śledź bogatych w dobroczynne dla naszego organizmu kwasy tłuszczone, w pozytywny sposób wpływa na nasz organizm, na ochronne działanie. Eliminacja mięsa czerwonego oraz wielu przetworów mięsnych zmniejsza ryzyko zachorowania na nadciśnienie tętnicze, miażdżycę, zmniejsza poziom cholesterolu we krwi, może także zmniejszyć ryzyko wystąpienia niektórych nowotworów.

Dieta ta jest idealna dla osób, które chcą ograniczyć lub przez jakiś czas całkowicie wyeliminować mięso ze swojej diety z różnych powodów. Dodatkowo z racji obecności w diecie ryb podaż pełnowartościowego biała zwierzęcego pozostaje na odpowiednim poziomie, przez co dieta nadaje się także dla osób aktywnych sportowo.

Dieta dostępna w opcji 5- posiłkowej w kalorycznościach: 1200,1500,1800, 2200 i 2500kcal

Dieta dostępna także w wariantach:

  • 3 posiłkowa: śniadanie, obiad, kolacja
  • 3 posiłkowa: II śniadanie, obiad, kolacja
  • sam obiad
zamów dietę

WYBRANĄ DIETĘ
I PRZEKONAJ SIĘ, ŻE JESTEŚMY DLA CIEBIE!

NASZE DIETY